Волинь: за крадіжки засудили трьох мешканців Рівненщини

Прокуратурою Волинської області підтримано обвинувачення у кримінальному провадженні про крадіжки, трьом чоловікам з Рівненщини.

Із кінця вересня по 7 грудня минулого року за попередньою змовою одне з одним, так і самостійно 29-річний, 39-річний та 45-річний чоловіки, кожен з яких уже був неодноразово судимий, обкрадали магазини у населених пунктах Луцького та Ківерцівського районів, – повідомляють в прес-службі прокуратури області.

Зловмисники не гребували ні грішми, ні продуктами.

Попри те, що для втілення своїх намірів вони обирали об’єкти, які не були обладнані охоронною сигналізацією, «працювали» завжди в рукавичках, та завдяки скоординованим діям правоохоронців їх затримали.

У ході досудового розслідування усі фігуранти щиро розкаялися у скоєному.

Крадіїв визнано винними у вчиненні повторно таємних викрадень чужого майна за попередньою змовою групою осіб, поєднаних з проникненням у приміщення (кримінальне правопорушення, передбачене частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України).

Наймолодшого зловмисника, на рахунку якого 10 епізодів злочинної діяльності, засуджено до 4 років та 6 місяців позбавлення волі.

Найстаршого з крадіїв, який брав участь у 4 епізодах – до 4 років позбавлення волі. Середньому, на рахунку якого 3 крадіжки, доведеться відсидіти за ґратами 4 роки та 3 місяці. Обом чоловіка суд приєднав до нового терміну покарання не відбуті за попередніми вироками.

Залишити відповідь