Гунчик запропонував створити громадські комісії, які б погоджували ремонт доріг

До прийняття робіт із ремонту доріг на Волині голова ОДА Володимир Гунчик пропонує залучати громадськість.

Про це йшлося 15 грудня під час засідання постійної комісії Волиньради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, – пише ВолиньPost.

Депутат Волиньради Котянтин Зінкевич розповів, що сільські голови надають перевагу «кишеньковим» фірмам, які проводять ремонт чи асфальтування доріг. При цьому вони дуже часто затягують з фінансуванням цих робіт, а відтак, вони проводиться лише під кінець року та ще й в негоду.

Володимир Гунчик пояснив, що в такому випадку не можна розраховуватись з недобросовісним підрядником, аж доки він не усуне всі недоліки. «Цього року близько 100 мільйонів гривень з усіх рівнів було витрачено на ремонт доріг. Зокрема на ремонт траси Луцьк – Радехів – Львів. Але не так давно я дійшов висновків, що до прийняття робіт треба залучати громадськість. Є випадки, коли в ході роботи виникають недоліки, але тоді ми повинні вимагати їх усунення», – пояснив Володимир Гунчик.

Він додав, що нині в облдержадміністрації активно працюють над створенням реєстру доріг, які потребують ремонту. «Можливо, вперше ми порекомендували містам, районам та селам нову схему з ремонту доріг – я видав доручення усім містам, районам та селам надати перелік доріг, які треба відремонтувати. Нещодавно ми вже провели першу нараду по цьому питанню. А потім будемо звертатись до автомобільної служби доріг, яка дасть нам оцінку вартості та часу виконання ремонту», – резюмував Володимир Гунчик.

І наостанок він запропонував створити громадські комісії з прийому виконаних робіт та вкотре наголосив не приймати неякісного ремонту та не оплачувати його.

Залишити відповідь