Керівника «Луцькводоканалу» підозрюють у розтраті коштів

На Волині оголосили про підозру у розтраті 1,7 мільйона керівнику ДКП «Луцькводоканал» Івану Корчуку.

Про це повідомляють у прес-службі прокуратури області.

Прокуратура Волинської області розслідує кримінальне провадження щодо протиправних дій службових осіб комунального підприємства «Луцькводоканал».

Сьогодні керівнику підприємства повідомлено про підозру у вчиненні службового підроблення та розтрати чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем в особливо великому розмірі (кримінальні правопорушення, передбачені частиною 1 статті 366 та частиною 5 статті 191 Кримінального кодексу України).

Встановлено, що посадовець у 2014 році уклав за відомо фіктивні договори з двома суб’єктами господарювання про надання інформаційно-консультаційних послуг й у подальшому погодив звіти про виконання робіт та провів повний розрахунок за договорами на загальну суму понад 1, 7 мільйонів гривень.

Проте, слідством доведено, що роботи фактично проведені не були, а відтак грошові кошти керівник комунального підприємства  розтратив.

Вирішується питання про відсторонення підозрюваного від посади й обрання йому запобіжного заходу. Вживаються заходи задля відшкодування завданих ним збитків.

Триває досудове розслідування.

Залишити відповідь