Вибори на Волині: на Маневиччині виборці приходили без паспортів

Спостерігачі зафіксували ряд порушень під час виборів у Прилісненській громаді 11 грудня.

Про це інформує Громадянська мережа ОПОРА.

Так, активісти зафіксували численні випадки появи виборців на виборчих дільницях без паспортів. Зокрема, на ДВК №070696, що у селі Лишнівка Маневицького району, зафіксували два випадки появи виборців без своїх паспортів. Виборча комісія належним чином відреагувала на відповідні факти – бюлетені не видавали.

Крім того, на виборчій дільниці №070670, що знаходиться у селі Галузія Маневицького району (Прилісненська громада) поява місцевих жителів без паспортів набула масового характеру. Члени виборчої комісії спочатку були готові видавати таким виборцям бюлетені. Втім, після зауваження спостерігача ОПОРИ відмовилися це робити, потенційне порушення попередили.

Окрім того у селі Прилісне Маневицького району на виборчій дільниці №070703 спостерігачі від кандидатів виявили порушення у частині розташування кандидатів у виборчих бюлетенях. Їх імена у документі надрукували не в алфавітному порядку, про що повідомлено голові дільниці. Спостерігачі ОПОРИ перевірили факт і взяли коментар щодо цієї ситуації від голови дільничної виборчої комісії Тамари Каращук.

З її слів, помилка трапилась на етапі друку бюлетенів. У затвердженому на засіданні комісії зразку бюлетеня кандидати розташовані в алфавітному порядку. Скарг щодо виявленого факту жоден з кандидатів не подавав.

Залишити відповідь