Петра Шпигу призначили начальником волинської поліції

Петра Шпигу призначили начальником Головного управління Національної поліції у Волинській області.

Про це інформують у прес-службі волинських правоохоронців.

Відповідний наказ видали у Національній поліції України від 5 грудня. Нагадаємо, до цього він займав посаду тимчасово виконуючого обов’язки начальника поліції.

Довідка: Шпига Петро народився 30 вересня 1973 року у селі Чмикос Любомльського району Волинської області. У 1995 році закінчив Луцький державний педагогічний інститут, у 1996 році – Українську академію внутрішніх справ, у 2001 році – Тернопільську академію народного господарства.

Службу в органах внутрішніх справ розпочав 25 травня 1995 року на посаді старшого психолога відділення бойової та спеціальної підготовки відділу швидкого реагування “Сокіл” управління по боротьбі з організованою злочинністю Управління МВС України у Волинській області. Згодом працював в управлінні по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України у Волинській області, у відділі карного розшуку Луцького МВ УМВС України у Волинській області, у відділі Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України у Волинській області. З червня 2005 року обіймав посаду начальника підрозділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Управління МВС України у Волинській області.

9 квітня 2014 року призначений начальником УМВС у Волинській області. З 6 листопада 2015 року – тимчасовий виконувач обов’язків начальника ГУНП у Волинській області. З 5 грудня 2016 р. призначений начальником Головного управління Національної поліції України у Волинській області.

Залишити відповідь