Лучани заблокували вулицю, на якій прорвало газ

Лучани перекрили вулицю Сосюри, щоб не дозволити проїзд великогабаритному транспорту підприємств, розташованих поблизу.

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

З цією метою, а також, аби почути позицію влади, люди зібралися вранці 12 грудня.

У ніч з 10 на 11 грудня поблизу будинку 39 стався прорив газогону високого тиску. У результаті аварії утворився фонтан суміші газу, землі та води висотою понад 3 метри. За словами очевидців, впродовж короткого часу газ заповнив значну частину вулиці. Мешканців декількох будинків евакуювали.

Жителі вулиці ж вирішили зібратися й через аварійний стан комунікацій і через те, що проїжджу частину вулиці, яка і так не має покриття, вщент знищив великотоннажний вантажний транспорт численних підприємств (Луцькавтодор, UA.Брук та інших). Тож люди вимагають терміново припинити експлуатацію дороги допоки не ліквідують усі можливі ризики.

До слова, вантажівки, що намагалися проїхати, люди одразу блокували. Через це один із водіїв навіть викликав поліцію.

«Ви розумієте, що таке виводити посеред ночі на вулицю сонних дітей? Ліквідовувати наслідки намагалася поліція. Ця вулиця могла запросто піти в повітря», – висловилася мешканка одного з будинків Наталія Семенова.

Депутат від округу, де стався прорив газогону високого тиску, Юрій Безпятко розповів, що з початку каденції звернули увагу на проблеми цієї вулиці.

«Вдалося затвердити цю вулицю в плани робіт на 2016 рік. У планах був ремонт вже в четвертому кварталі цього року. Але у зв’язку з тим, що підрядники не встигли, то зробили до половини вулицю Марцинюка, а Сосюри вже перенесли на початок 2017 року», – сказав Безпятко і додав, що підприємства, яким належать комунікації зобов’язані або замінити їх, або показати, що вони у нормальному стані.

До слова, були під час зборів мешканців і керівники підприємств, які працюють на цій території. Заступник директора департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради Микола Осіюк висловив пропозицію представника «UA.Брук».

За його словами, підприємець може покласти дорожні плити, аби забезпечити проїзд. Але люди зауважили, що не дозволять їздити будь-якому транспорту, аби ситуацію вирішували і унеможливили усі небезпеки. Перший заступник Луцького міського голови, який приїхав на місце події, запевнив, що дорогу вже зараз можна засипати щебенем та вирівняти грейдером.

«Ця дорога передбачена під капітальний ремонт у 2017 році», – сказав заступник мера.

Утім, люди відреагували на таку пропозицію одним: вантажний транспорт тут не їздитиме, щоб не робили. Представники «Волиньгазу» на збори з мешканцями так і не з’явилися, але люди запевняють, що газовики теж понесли втрат, оскільки газу витекло стільки, що можна було опалювати три невеликих села два місяці.

 

Залишити відповідь