Суд обрав запобіжний захід підозрюваному в резонансній аварії

Підприємцю, який збив підлітка на пішоходному переході, обрали запобіжний захід.

Про це повідомили під час судового засідання в Луцькому міськрайонному суді у суботу, 10 грудня.

Нагадаємо, підприємець Володимир Мігас, кермуючи автівкою в стані алкогольного сп’яніння, на пішохідному переході на вулиці Дубнівській збив учня правознавчого ліцею Владислава Андрушківа.

Активісти повідомляли, що розпочали збір коштів на лікування підлітка.

Також учасник «Самооборони Волині» Сергій Рижков розповів, як слідчий, прокурор та адвокат «пили каву» перед судовим засіданням.

Адвокат підозрюваного Віктор Жемеля запропонував випустити Володимира Мігаса під заставу. За його словами, підприємець має позитивні характеристики з роботи та усіляко сприяє слідству. Жемеля наголосив на тому, що його клієнт щиро розкаявся та готовий компенсувати витрати на лікування Андрушківа.

Натомість, прокурор Володимир Бущак зазначив, що у Мігаса є закордонні паспорти і він може виїхати з країни. Також він наголосив, що справа є суспільно-резонансною, адже викликала обговорення.

Також прокурор зазначив, що Мігас уже притягувався до відповідальності за «п’яну їзду».

До слова, прокурор наполягав на обранні запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Він мотивував це тим, що Мігас об 11:00 знаходився в стані алкогольного сп’яніння за кермом, не надав допомоги потерпілому та спричинив ДТП, покидаючи місце аварії на Дубнівській.

Суддя міськрайонного суду Ігор Ясельський ухвалив застосувати до Володимира Мігаса запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 діб, допоки не буде внесена застава в розмірі 275 000 гривень.

6 коментарів

 1. Наталі сказав:

  Та ці гроші для іхньоі родини копійки.

 2. Анна сказав:

  А навіщо збирати,я думаю,винуватець має гроші на лікування.Чи можливо хтось хоче погріти руки.

 3. Sonekoton сказав:

  Анна, ніхто руки не грітиме, в новині вказані реквізити банківських карток батьків постраждалого в аварії підлітка. Читайте уважніше.

 4. Луцьк сказав:

  Це що знущання над простим людом?????? Він вже в понеділок, а може й сьогодні дома буде, а дитина бореться за життя,для нього ця застава як для нас 10 гривень, дитину потрібно , якщо можна у столицю , але цьому покидьку все-рівно

 5. Адвокат сказав:

  Якщо такий закон: арешт з визначенням застави

 6. лучанка сказав:

  Малувато застави для такої мразі.

Залишити відповідь