Луцьк: волонтера на чесність перевірятиме поліція

У Луцьку двоє чоловіків в магазині техніки «просили» плазмовий телевізор, казали: на потреби військовослужбовців. Продавців магазину обурили такі дії, вони заявили, що чоловік вимагав у них техніку та погрожував.

На місце події приїхали поліцейські та журналісти. Подія трапилася у п’ятницю, 2 грудня.

Працівник магазину «Дім техніки» Сергій розповів, що до них завітали два чоловіки, один з них представився волонтером Ростиславом Дужиком, а інший був у військовій формі, назвався Генріхом і запевняв, що керує громадською організацією воїнів АТО.

Продавець стверджує, що чоловіки вимагали телевізор та погрожували «прославити продавців на всю країну, які не хочуть допомагати воїнам АТО». Також на відео чутно, що продавці зателефонували в інший магазин техніки, де їх повідомили: передали Ростиславу Дужику пральну машину.

Сергій розповідає, що завжди допомагає волонтерам та відкликається на прохання. Він запевнив, що працює з перевіреним волонтером Сергієм Балицьким та неодноразово передавав техніку на Схід.

Натомість Дужик розповів, що нещодавно привіз автомобіль з Польщі за свої кошти на потреби 55-ої бригади. Чоловік сказав, що автомобіль коштував 3 000 доларів та показав документи.

Також він наголосив, що прийшов у магазин з проханням від бійців 54-ої бригади. Мовляв, бійцям необхідна пральна машинка для потреб підрозділу. За його словами, в магазині йому відповіли, що необхідно принести лист-прохання. У новому листі чоловік зазначив, що військовим потрібна плазма 50 сантиметрів.

Цікаво, що у листі йдеться про те, що плазма необхідна для проведення веб-конференцій. Також у ньому стоїть печатка польової пошти, а не військової частини.

15320273_655161164644393_5883973_n

До магазину приїхали і активісти волинського осередку «Національного корпусу» Олександр Дмитрук та Андрій Д’яченко. За словами хлопців, Генріх показав лист за підписом Іллі Ківи.

Інспектор патрульної поліції Альона Цейко розповіла, що Дужика доставили у міськвідділ поліції, де передали слідчому, адже працівники магазину написали на нього заяву.

До слова, керівник «СофтЛайну» Раїса зауважила, що передала Дужику 2 буржуйки та пральну машину.

Також жінка повідомила, що телефонувала в частину №2970. Командир частини, підполковник Володимир Горбатюк повідомив, що Дужик допомагає продуктами та технікою.

Як повідомляють ЗМІ, Ростислава Дужика судили за шахрайство, чоловік відсидів 3 роки.

6 коментарів

 1. дужика сказав:

  назад до тюрягі.напевно знову в когось хату віджав то потрібно обставити.якщо барани то документи на квартири йому віддавайте а вас він в ментярами та головним инженером бті савчуком миколою до циган вивезе пожити а потім підпалить

 2. Прокурор сказав:

  Це люди шахраї!!! Він нашого товариша голову суду теж кинув. Генрік це брехун. Люди не вірте цим волонтерам це злодії,вони вимагають та обманують людей,це бомжи яким неможна допомагати. В них боргів на тисячі гривень. Авто на якому їздить пан Генрік теж викрадено в мого кума,це скотина цей Генрік.

 3. Правдолюб сказав:

  Цей поляк допомагав і допомагає української армії більше ніж деякі українці.

 4. Знаю сказав:

  До тюряги! Працювали не хочеться.Люди не вірте аферистові.

 5. Юурий сказав:

  Ми маємо очистити владу від людей , які не здатні пояснити своє майно .

Залишити відповідь