У Луцьку вирішили, що робити з безпритульними тваринами

Про Програму охорони тваринного світу та регулювання чисельності безпритульних тварин на 2017-2018 роки розповіла директор комунального підприємства «Ласка» Дана Новарчук.

Про це вона повідомила під час сесії Луцької міської ради у четвер, 1 грудня.

За її словами, мета такої програми – захист населення. Також вона додала, що «Ласка» не просить гроші на діяльність, а тільки на заробітну плату.

«Ми завжди виїжджаємо, в будь-який час на всі виклики», – розповіла Новарчук.  Вона стверджує, що за 9 місяців працівники підприємства врятували 7 людей, яким загрожували тварини.

До слова, в «Ласці» працює 19 штатних працівників, в службі – 3 ловці. На відлов виїжджає 4 людей: 2 ловці, ветеринар та директор або заступник директора. Жінка також озвучила розмір заробітної плати: ловець отримує 2600 гривень, прибиральник – 1400. Директор ж отримує 6000 гривень на руки.

Депутат міської ради Борис Смаль сказав, що з радістю проголосує за таку програму лише на наступній сесії, після того, як документ приведуть в належний стан. За його словами, йому соромно голосувати за такий документ.

Натомість, Дана Новарчук відповіла, що ця програма перекладена з німецької мови.

Депутат міської ради Юлія Дацюк запропонувала розглянути цю програму лише після коригування.

«Пропоную затвердити її на наступну сесію, і привести документ до потрібного вигляду», – додала вона.

Після дискусій депутати все ж затвердили програму.

1 коментар

  1. ахаха сказав:

    Дмитруку на переробку

Залишити відповідь