Луцьк: сказали, яким буде «Бандерштат-2017»

Організатори фестивалю «Бандерштат» повідомили куди він переїде.

Про це йдеться у спільноті заходу у Facebook.

Так, фестиваль залишиться у Луцьк, однак територія проведення зміниться: через те, що іподром буде використовуватися для організації нового муніципального проекту, «Бандерштат» перенесуть.

«Тим не менше, на нову територію Бандерштату, значно більшу і локаційно зручнішу, відвідувачі зможуть потрапити прямо з центральної алеї парку! Відтак, приїжджі гості фестивалю житимуть в умовах позаміської природи, щодо лучан – то вони зможуть потрапити на Бандерштат, не полишаючи центральної частини Луцька. З часом ми викладемо всі необхідні карти для кращого розуміння місцезнаходження нової локації», – кажуть організатори.

Під час фестивалю працюватимуть три сцени: головна, важка сцена та тиха. Окрім того, планують започаткувати нові тематичні музичні локації: етно-сцена, реп-сцена та електронна сцена.

«Класичні фішки Бандерштату – безалкогольний формат, гутірки, спорт, літературна сцена, Бандер-food, презентації молодіжних та громадських ініціатив – все це і багато чого іншого – лишається незмінно з нами», – йдеться у повідомленні.

Придбати перші квитки можна буде з 5 грудня за 300 гривень на сайтах concert.ua та kasa.in.ua.

Залишити відповідь