Волинські капелани повернулися зі Сходу

Учасники ГО «Військові капелани Волині» вкотре відвідали зону бойових дій з гуманітарною допомогою.

Інша група військових священиків вирушила туди в чергову ротацію, – повідомляє ВолиньPost.

Протоієреї Ігор Бігун (Володимир-Волинський) та Юрій Здебський (Устилуг), священики Матвій Олійник (Люблинець) та Роман Скірак (Шацьк) відвезли на Донбас речі для бійців, продукти, книги у школи й дитячі будинки. Вперше з душпастирями поїхав артдесант «Вбережу» (група артистів), який давав концерти бійцям та дітям у Красногорівці, Щасті та Мар’їнці. Поїздка тривала п’ять днів.

А днями в луцькому кафедральному соборі Святої Трійці відслужили молебень з нагоди відбуття в чергову ротацію капеланів у зону АТО. Очолив молитву луцький районний декан Володимир Присяжнюк.

Військові священики не на словах, а ділами стараються виконувати Заповіді Божі. Опікуються духовним і тілесним здоров’ям бійців. Це тяжкий хрест, важка місія, але дуже потрібна Україні.

На капеланське служіння вирушили: з Луцького районного деканату – протоієреї Іван Гурєєв (село Підгайці), Віталій Антонюк (село Забороль), Віктор Ліпчик (село Хорохорин), священик Валерій Владика (село Сьомаки); з Горохівського – священик Сергій Лівончук (село Скригове).

Залишити відповідь