Володимир: хочуть побудувати об’їзну дорогу

Навколо Володимира-Волинського планують «закільцювати» та розширити об’їзну дорогу.

Про це інформує ВолиньPost.

Як розповів міський голова Петро Саганюк під час наради у місті 29 листопада вже є напрацювання 1995 року, які треба актуалізувати та на їх основі розробити проектну документацію для такої дороги. Зокрема йдеться про будівництво дороги від вулиці Зимнівської до вулиці Луцької, міст, шляхопровід та розширення існуючих частин майбутньої об’їзної дороги.

Нардеп Ігор Гузь наголосив, що до початку 2017 року потрібні конкретні напрацювання, які можна буде показати Міністру інфраструктури Володимиру Омеляну, якого депутат запросить в округ. Наразі порахована вартість реконструкції дороги Володимир-Волинський – Нововолинськ – 191 мільйон гривень.

За словами заступника начальника Служби автомобільних доріг у Волинській області Ншана Антоняна, у 2017 році також передбачені ремонт 33 кілометрів дороги «Устилуг-Луцьк-Рівне» за когти держбюджету та 13 кілометрів за рахунок польського кредиту.

Також учасники наради проінспектували вулицю Ковельську у Володимирі-Волинському. За словами Петра Саганюка, фірма-підрядник «Аміла» під час виконання робіт заасфальтувала 48 інженерних мереж, зокрема люки, «лівньовки», а також не заасфальтувала «кишені» на дорозі. Тому тепер вони мають виконати всі передбачені роботи, зокрема відновити люки і решітки каналізації, прибрати перепади між Ковельскою і сусідніми вулицями.

Залишити відповідь