Літнє кафе, екопарковки: яким буде центральний парк у 2017-ому

Депутати Луцької міської ради підтримали Концепцію розвитку Центрального парку культури та відпочинку імені Лесі Українки.

Про це повідомили під час сесії Луцької міської ради у середу, 30 листопада.

Нагадаємо, концепцію розвитку центрального парку обговорювали на круглих столах та на комісіях міської ради. Вона набула широкого розголосу. Презентував концепцію заступник міського голови Юрій Моклиця.

Депутат Луцької міської ради Микола Федік запропонував виключити із програми пункт побудови літнього кафе навпроти зоопарку за 100 000 гривень в центральному парку.

Натомість, депутат Борис Смаль сказав, що таке кафе буде приносити кошти в бюджет Луцька.

Депутат Андрій Козюра наголосив, що працівники зоопарку не можуть займатися приготуванням та подачею їжі в кафе, мовляв воно буде знаходитися на балансі зоопарку.

Тому пункт про літнє кафе виключили із програми.

Отож, депутати Луцької міської ради підтримали концепцію розвитку парку та Програму розвитку та благоустрою парків та скверів, інших озеленених територій міста Луцька на 2017-2018 роки.

До слова, концепція розвитку передбачає проект альтанки волонтерської групи «Меценати для солдата», еко-парковку, поділ на зони, освітлення, місця для  вигулу собак та інше.

Залишити відповідь