У Луцькраді обговорили зміну руху маршруток

На засіданні позачергового засідання виконавчого комітету Луцької міської ради розглядали проект рішення «Про внесення змін в мережу автобусних маршрутів загального користування».

Обговорення відбулося у четвер, 24 листопада.

Зокрема, депутати розповіли, що волиняни просять продовжити рух маршруту №22 в село Милуші. Нині працює 7 автобусів, і на прохання мешканців продовжать працювати в такому ж режимі, в якому працює зараз до 15 січня.

Нагадаємо, маршрутки №22, №25, №30 та №32 з 1 грудня не виїжджатимуть за межі міста.

Депутат міської ради Павло Данильчук розповів, що управління транспорту облдержадміністрації не справляється. За його словами, мешканці сіл скаржаться на рух транспорту. Депутат вважає, що слід продовжити до 15 січня не тільки маршрут №22, а й інші маршрути, які мають скасувати 1 грудня.

Також депутати змінили маршрут № 19. Тепер у прямому та зворотньому напрямках маршрут буде слідувати: село Гірка  Полонка – вулиця Львівська – Червоного Хреста – Ковельська – Глушець – Паркова – Словацького – Богдана Хмельницького – Винниченка- Василя Мойсея-Перемоги-Соборності-Гордіюк-Конякіна-Наливайка-Івана Богуна, Ківерцівська, село Прилуцьке.

За словами заступника міського голови Сергія Григоренка, маршрут № 19 буде таким із понеділка, 28 листопада.

Залишити відповідь