Луцьк: «скандальна» поліцейська комісія провела співбесіду з кандидатами на слідчих

Кандидати на посади слідчих та дільничних офіцерів пройшли співбесіду із постійною поліцейською комісією.

Засідання постійної поліцейської комісії відбулося у четвер, 24 листопада.

Кандидат на посаду дільничного офіцера Віктор Томощук розповів свою біографію та пояснив, чому хоче працювати в правоохоронних органах. Натомість секретар постійної поліцейської комісії Сергій Рижков поцікавився у нього за яке адміністративне правопорушення той заплатив штраф. До слова, Віктора Томущука підозрювали у вимагання хабара. Також член постійної комісії Сергій Кудрявцев запропонував кандидату на посаду вибрати з запропонованих листівок, в яких вказані завдання.

Претендент на посаду дільничного офіцера Володимир Матвійчук розповів, що його звільнили по скороченню в період атестації. Мовляв, він проходив атестацію і його рекомендували на звільнення. Під час співбесіди кандидат не зміг відповісти на поставлені запитання.

Про кандидата на посаду дільничного офіцера Олександра Вініченка перед співбесідою розповіли члени поліцейської комісії. Сергій Рижков розповів, що чоловік у званні підполковника з керівника відділу на Одещині виявив бажання працювати дільничним. На співбесіді у Вінінченка запитали, чи він може дати слово офіцера, що пропрацює хоча б рік на посаді дільничного. На що чоловік відповів ствердно, та запевнив, що має велике бажання жити та працювати в Луцьку. За його словами, «дороги з Одесою – розійшлися».

Претендент на посаду дільничного офіцера Андрій Мороз розповів, що тільки закінчив університет і вирішив спробувати «щось змінити» та раніше не працював у правоохоронних органах. Хлопець – багаторазовий чемпіон України з армреслінгу, представляв країну на міжнародних змаганнях.

Кандидат на посаду дільничного офіцера Володимир Івасюта розповів, що у 2012 році звільнився з посади дільничного офіцера за власним бажанням. Зараз працює в лісовій охороні на приватному підприємстві. Керівник патрульної поліції Луцька, член постійної поліцейської комісії Олександр Вовченко запитав, що є найважливішим в роботі поліцейського, на що Івасюта відповів: довіра громадян.

Охочий стати дільничним Андрій Гедзун розповів, що працює в мобільній групі компанії «Нова Пошта». За його словами, він намагався потрапити в патрульну поліцію, але не пройшов другий етап тестування (тести на загальні знання).

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: ЛУЧАНКУ ОБУРИЛИ РЕЗУЛЬТАТИ ВІДБОРУ «НОВИХ» СЛІДЧИХ

Кандидат на слідчого та дільничного Іван Данько пройшов відбір на дві посади. Хлопець розповів, що у разі проходження співбесіди вибере все ж посаду слідчого. На всі запитання комісії про законодавство він дав чіткі відповіді.

Претендент на посаду дільничного офіцера Сергій Орисюк має в особовій справі відповідальність за статтею 125 Кримінально Кодексу (нанесення легких тілесних ушкоджень). В особовій справі зазначено, що чоловік штрихнув шампуром іншого. Але Орисюк в поліцію пояснив, що таким чином він захищав неповнолітню, яку хотіли зґвалтувати та намагалися посадити в автомобіль.

Кандидат на посаду дільничого офіцера Анатолій Романюк розповів, що потрапив під скорочення і звільнився з правоохоронних органів. Також він сказав, що атестацію не проходив. Нині чоловік стоїть на обліку в центрі зайнятості.

Петро Янкевич написав заяву, в якій попросив зняти свою кандидатуру на посаду дільничного офіцера.

Михайло Торгунаков, який хоче стати слідчим, розповів, що навчався в Харкові на факультеті підготовки слідчих кадрів. Також хлопець хотів пройти на службу в патрульну поліцію, але не пройшов співбесіду. Кандидат сказав, що «запалився» роботою в поліції, мовляв, навіть, якщо не пройде на посаду слідчого, то буде намагатися й надалі потрапити в правоохоронні органи.

За словами кандидата на посаду дільничного офіцера Артура Мітасова, він закінчив академію адвокатури. На запитання членів комісії відповів вірно та запевнив, що розуміє з чим пов’язана така робота.

Кандидат на посаду дільничного Ольга Якимлюк розповіла, що земельна ділянка, площею 5000 метрів квадратних в урочищі Гряда, куплена за гроші її батька. Вона запевнила, що з дитинства мріяла працювати у слідчому відділі.Також дівчина наголосила на тому, що живе окремо від батьків та забезпечує себе сама.

Претендент на посаду дільничного офіцера Олександр Берило раніше працював в Одесі начальником відділку поліції, має звання полковника. Чоловік розповів, що власного житла не має, а в правоохоронних органах працює з 1996 року.

Кандидат на посаду слідчого Іван Балик розповів, що брав участь у відборі працівників патрульної поліції, однак не пройшов військово-лікарську комісію. У чоловіка в правоохоронних органах працюють два брати, та працював батько.

Олександр Степанюк розповів, що раніше працював в карному розшуку та в ДАІ у Горохові, а зараз претендує на посаду дільничного. Він звільнився з попереднього місця роботи через скорочення штату, і атестацію не проходив. Член комісії Олександр Вовченко запитав, що найбільше не подобалося в роботі ДАІ, на що чоловік відповів, що головна проблема – відсутність фінансування.

Кандидат на посаду дільничного офіцера Сергій Бурмеха працював начальником відділу кадрового забезпечення ГУ МВС в Одеській області. Нині він працює за цивільно-правовим договором в ГУ НП у Волинській області. Його запитали де взяти кошти на автомобіль «Хюндай», що вказаний у декларації. Чоловік запевнив, що авто коштує не так вже й дорого. А на запитання, як він себе бачить у поліціюї відповів, що має бажання отримати «одну велику зірку».

Станом на 13:40 члени комісії пішли голосувати за затвердження кандидатів. Результати співбесіди оприлюднять протягом трьох днів.

Нагадаємо, що відомого волонтера фонду «Народний тил» Романа Сініцина обурив вибір одіозних людей, які пройшли відбір на вакантні посади слідчих та дільничних поліції Волині.

 

1 коментар

  1. хм сказав:

    клойнада!!! без слів

Залишити відповідь