Лучани просять забрати квітникарів з центру

Лучани обурені сусідством з квітковим ринком в центрі міста.

Відповідну звернення у розділі «Благоустрій міста та будівництво» на сайті Єдиної системи петицій опублікувала Людмила Попова.

За словами жінки, слід заборонити торгівлю квітами у палатках біля ЦУМу.

«Як вам відомо, мешканці будинків проти і неодноразово зверталися до вас зі скаргами, у святкові дні такі як 8 березня, Валентина, через ті ящики, які виставляють квітникарі на тротуар, неможливо не те, що мамам з візочком, просто пішоходу пройти. Взагалі вважаємо недоречним вислуховувати претензії людей, котрі навіть не платять податків, не маючи відповідних документів незаконно здійснюють продаж квітів (оформленні лише 6 із 20). Ви пропонували 4 варіанти, куди їх перенести, усе не влаштовує торгашів, вони були попередженні, що тут торгують тимчасово!!!! Про той бруд і сморід, який через них повинні терпіти інші мешканці міста, про це було написано не раз місцевими виданнями, навіть із фото. Тому просимо Вас, звільнити цей сквер, бо центр міста, а це не прикраса і для туристів. P.S. Так як оформленні лише 6 підприємців, відповідно місця і потрібно менше для торгівлі, що прискорить вирішення цього конфлікту», – йдеться у повідомленні.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: ЛУЦЬКІ КВІТНИКАРІ VS МІСЬКА ВЛАДА: ХТО ПЕРЕМОЖЕ

Пропозиція повинна набрати 300 голосів за 12 днів, щоб її розглянули у міській раді. Підтримати ініціативу можна тут. Наразі її підписали 65 людей.

До слова, нещодавно квітникарі теж писали петицію з проханням вирішити ситуацію з місцем продажу квітів.

Залишити відповідь