Волинянина засудили умовно за смертельний роуп-джампінг

Організатора роуп-джампінгу, через халатність якого минулого року загинув хлопець та покалічилася дівчина, засудили умовно.

Про це інформує ВолиньPost.

Нагадаємо, у лютому 2015 року пара закоханих молодих людей здійснила фатальний стрибок із вишки недобудованого Луцького м’ясокомбінату, що у селі Прилуцьке, Ківерцівського району. Після стрибка хлопець з дівчиною стрімко впали на землю.

Внаслідок трагедії хлопець загинув, а дівчина проходила тривалий курс лікування та реабілітації.

За фактом трагедії правоохоронці розпочали слідство, аби встановити всі деталі та причини трагедії.

Так, на початку розслідування організатор стрибків не визнавав свою вину, мовляв, з технічної точки зору все було зроблено правильно.

Проте під час слідства з’ясувалося, що інструктори не прослідкували за вузлом, який потрапив на основну мотузку. Внаслідок цього мотузка перетерлася та розірвалася.

Коли ж була встановлена точна причина трагедії обвинувачений погодився з тим, що повинен був проконтролювати хід виконання стрибка та визнав свою вину.

В суді він знову дав показання щодо трагедії та просив пробачення у потерпілих.

Родичі загиблого та постраждалої дівчини, в свою чергу, подали цивільні позови, в яких вимагали відшкодувати завдані збитки.

Зрештою, Ківерцівський районний суд засудив організатора роуп-джампінгу до 3 років тюрми з іспитовим строком та зобов’язав виплатити всю заявлену потерпілими суму шкоди.

Зауважимо, що сторони по справі ще мають можливість оскаржити вирок суду в апеляційному порядку.

5 коментарів

 1. Лучанка сказав:

  Була реклама, були платні стрибки (300грн)була гарантія БЕЗПЕКИ! З вини організаторів сталася жахлива трагедія! Матір втратила єдиного сина, а дівчинка постійно перебуває на лікування в обласній лікарні і ще не ходить. На її лікування вже витрачено 200 тисяч гривень!!! А скільки ще потрібно буде !

 2. оце так сказав:

  Оце так! Смертельний роупджампер у день закоханих і покарання УМОВНО! Жах!

 3. теж стрибав сказав:

  Ще б притягнути до відповідальності Семенючку, яка у Луцьку “вне закона” і започаткувала цю вежу СМЕРТІ та Троцюка, які сухими вийшли із води. А то, віддувайся Павлюк один а ми не при ділах

 4. Дістало сказав:

  Звідки ці цифри, що за БРЄД! Грошима тут не відкупися!

 5. Дістало сказав:

  До речі у ВолиньPost. ці суми вже прибрали

Залишити відповідь