Волинь: поляк хотів відкупитися від прикордонника

За спробу дачі неправомірної вигоди інспектору прикордонної служби житель Республіки Польща відповідатиме перед законом.

Працівники управління захисту економіки спільно з працівниками Володимир-Волинського відділення поліції та співробітниками відділу прикордонної служби «Пархоменкове» Львівського прикордонного загону під час відпрацювання території міжнародного автомобільного пункту пропуску «Устилуг–Зосін» на гарячому затримали 66-річного громадянина Республіка Польща за спробу дачі неправомірної вигоди, – повідомляють в Секторі комунікації поліції.

Перебуваючи на території міжнародного автомобільного пункту пропуску, чоловік передав інспектору відділу прикордонної служби неправомірну вигоди у сумі 100 злотих Республіки Польща за сприяння у проходженні митного контролю поза чергою.

За даним фактом слідчі Володимир-Волинського відділення поліції за процесуального керівництва Володимир-Волинської прокуратури відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

На даний час проводиться комплекс заходів та слідчих дій з метою встановлення всіх обставин учинення вказаного кримінального правопорушення.

Залишити відповідь