Будь-які масові протести зараз не є доцільними, – Юрій Моклиця

У можливість третього Майдану, незважаючи на протести в Києві, віриться слабко, однак якщо влада перестане чути народ – тоді це може трапитися.

Своїми думками з приводу можливості чергової революції в Україні поділилися в ефірі ток-шоу «Протилежний погляд LIVE» депутат Луцької міської ради Григорій Пустовіт та заступник мера Юрій Моклиця, – пише Конкурент.

Як зауважила ведуча передачі Галина Падалко, цього тижня в Києві відбулася низка протестних акцій. Зважаючи на це вона запитала у гостей студії: чи зможе такий перебіг подій спровокувати початок третього Майдану в Україні і чи готова до цього країна?

На думку Григорія Пустовіта, Україна, «переживши» кілька революцій, зможе в чергове витримати масові протести. Тим не менше, для цього потрібен вагомий привід.

«Якщо ситуація призведе до того і народ вирішить, що Майдан доцільний – він буде», – вважає обранець громади.

Юрій Моклиця, своєю чергою, зазначив, що не вірить в можливість зібрання третього Майдану.

«Я не вірю, що він буде. Не бачу тих людей, які могли б його робити. Всі, хто робив останній Майдан – вони зараз чимось зайняті», – зазначає заступник мера і додає, що Революція Гідності була початком, а нині потрібно виконувати реальні завдання, щоб змінювати країну.

На думку Юрія Моклиці, будь-які масові суспільні протести зараз не є доцільними. Народу потрібно застосовувати інші важелі впливу. Не такі радикальні.

«Треба тиснути: кожен день, різними способами. Майдан – це стратегічна і дуже радикальна зміна. Зараз я не вважаю, що вона дасть якийсь поштовх. Тільки розбалансує», – вважає заступник міського голови.

Залишити відповідь