В Устилузі «страйкують» прикордонники

На митному пункті «Устилуг» прикордонники Львівського загону припинили здійснювати сервісне обслуговування транспортних засобів, які рухаються за кордон.

Про це вчора ввечері, 16 листопада, вони повідомили міського голову Устилуга Віктора Поліщука – меру прийшло смс-повідомлення на телефон, – інформує БУГ.

Наразі конкретної причини, через яку прикордонники відмовилися контролювати митний пункт, не повідомляють. Відомо, що вчора митники прийняли внутрішнє розпорядження. У Львівському загоні вважають, що контролюючі функції має виконувати поліція.

Зараз біля пункту пропуску вишикувались кілометрові черги автомобілів. Транспортні засоби простоюють вздовж головної вулиці міста. Жителі Устилуга вкрай незадоволені ситуацією, що склалася.

Раз на півгодини до митного пункту приїздять патрульні.

Мер Устилуга намагається втримати ситуацію під контролем. Відомо, що про цю проблему він говорив у телефонному режимі з губернатором Волині Володимиром Гунчиком, головою Володимир-Волинської райради Романом Гуком, начальником Володимир-Волинського відділку поліції Михайлом Бобиком.

Прикордонники Львівського прикордонного загону зняли свій пост після виступу народного депутата на трибуні Верховної Ради України, – припускає депутат Олексій Панасюк.

1 коментар

  1. патріот сказав:

    поліція не повинна контролювати черги тре розкривати злочини

Залишити відповідь