Волинь: будівництво школи стоїть «на мертвій точці»

Депутати облради вирішували, що робити з неосвоєними грошима школи у Камінь-Каширського району.

Про це інформує ВолиньPost.

Обговорення цього питання відбулося в середу, 16 листопада, під час засідання постійної комісії з питань бюджету та фінансів Волинської обласної ради.

Під час розгляду проекту рішення про погодження перерозподілу бюджетних призначень стало відомо, що на Волині є об’єкти, які не освоїли виділені кошти.

Зокрема йшлося про будівництво школи в селі Оленине Камінь-Каширського району. Виявляється, що на її зведення кошти з обласного бюджету були виділені, однак вони й досі не освоєні через відсутність проектно-кошторисної документації.

Деякі депутати підняли питання про те, аби виділений мільйон гривень передати на ремонт інших освітніх об’єктів.

Зокрема Михайло Імберовський просив на умовах 50/50 віддати ці кошти на ремонт шкіл в селах Любохини Старовижівського району та Осівці Камінь-Каширського району.

«Колеги, в селі Любохини школа накрита на 80%. Їм треба виділити кошти, щоб вони до снігу, до морозів змогли повністю накрити панелі», – наголосив депутат.

Втім, така пропозиція не набрала потрібної кількості голосів.

Натомість депутати вирішили розглянути це питання знову та на чергове засідання комісії запросити представників розпорядників коштів та забудовників, аби з’ясувати чому кошти не були освоєні, та кому їх передати.

Залишити відповідь