Луцьк: міський центр зайнятості «виселяють»

Луцька місцева прокуратура звернулася до суду із позовом до міського голови, виконавчого комітету міської ради та міського центру зайнятості, аби визнати недійсним і скасувати розпорядження очільника міста, а також рішення виконкому про затвердження розпорядження.

Таким чином центр зайнятості має повернути приміщення дошкільного закладу №23 у Луцьку балансовою вартістю понад 6 мільйонів гривень міській раді, – повідомляють в прокуратурі області.

У часи, коли в обласному центрі Волині народжувалося мало діток, розпорядженням Луцького міського голови приміщення дитячого садочка на вулиці Ярощука було передано центру зайнятості.

Відтак, попри вимоги законодавства про освіту, об’єкт почав використовуватися не за цільовим призначенням. Передаючи ж його іншому користувачу, міський голова та виконавчий комітет Луцької міської ради перевищили межі встановленої компетенції.

Ухвалою господарського суду Волинської області затверджено мирову угоду у цій справі, згідно з якою Луцький міський центр зайнятості зобов’язався протягом одного року передати приміщення дошкільного закладу міській раді.

Залишити відповідь