У Луцьку, щоб дістатися до садочка, потрібно «пливти»

Луцьким дшкільнятам доводиться «перепливати» калюжі, щоб потрапити в садочок №1 «Лісова казка», що на вулиці Домни Гордіюк, 25.

До навчального закладу ведуть два входи. З однієї сторони будується будинок, і на дорозі в дощову погоду утворюється місиво з болота. З іншої сторони садочка – величезні ями, які його вихованці просто перестрибують.

Батьки скаржаться на погану дорогу, мовляв, у негоду до входу в садочок доводиться «допливати» і їм, і діткам.

За словами батьків, коли на вулиці сонячно, дітям все одно доводиться обходити великі ями. Але найбільша проблема – це сніг та дощ.

«Неважливо, яка погода: це сніг чи дощ, в садочок потрапити неможливо. Також люди вигулюють тут собак і не прибирають за ними. Доводиться або обходити або йти по коліна в болоті», – розповідає мама вихованця садочка Катерина Макушевич.

Матір двох дітей Аліна Матчук говорить, що уже третій рік змушена обходити під будинком поганий тротуар.

Батьки скаржаться і на погане освітлення біля садочка. Кажуть, що взимку темніє рано і о 17:00 вже не видно куди йти.

Також вони розповідають, що в зимовий час складно навіть калюжі обходити, бо освітлюють дорогу лише вікна в будинку. Один з чоловіків говорить, що боїться за дружину та дітей, коли взимку їм доводиться йти неосвітленою вулицею.

Бабуся дівчинки Катерини нарікає, що на цій дорозі «ледь ноги не поламала». А маленька Катя тішиться з того, що «можна польопатися в калюжах, але потім мама буде сварити».

Батько двох дівчаток Сергій запевняє, що в минулому році в садочку збирали підписи, щоб відремонтувати дорогу, але далі діло не пішло. Чоловік обурений таким станом речей.

«Я можу дитину на руках перенести. Але моя дружина змушена перевозити в колясці. Як вона має по тому болоту їхати?» – скаржиться він.

За його словами, він телефонував на гарячу лінію міського голови. Наразі ж лучанин чекає реакції влади на багаторічну проблему із дорогою.

Завідувачка дошкільного закладу Тетяна Мех відмовилася коментувати ситуацію з поганим дорожнім покриттям.

«Чого Ви до мене телефонуєте? Яке я маю відношення до дороги?» – відповіла жінка.

У Департаменті житлово-комунального господарства не змогли прокоментувати ситуацію через відсутність директора. Мовляв, він у відпустці.

1 коментар

  1. Степан сказав:

    Не лише 25-й у таких умовах,ще багато ,наприклад 3-й або 17-й

Залишити відповідь