Бійців 14-ої бригади нагородили на передовій

Військовослужбовці 14-ої бригади отримали нагороди від начальника Генштабу Збройних сил України.

Про це інформують у прес-службі 14-ої окремої механізованої бригади.

Нещодавно командир одного з механізованих підрозділів військової частини вручив військовослужбовцям підрозділу відзнаки начальника Генерального штабу Збройних сил України «За досягнення у військовій службі» та «За взірцевість у військовій службі».

Зай ого словами, ці нагороди отримали гідні офіцери та солдати, які вже не перший рік воюють на Сході, виборюючи для своєї країни мир та незалежність. Також привітав особовий склад підрозділу на зайняте І місце за підсумками бойової підготовки та військової дисципліни у жовтні.

«Це результат спільної служби та праці кожного солдата, прапорщика, офіцера. Одним словом, ми просто робимо те, що маємо робити, і так, як належить військовослужбовцям Збройних сил України. Наш підрозділ пройшов чимало випробувань війною, і своїм бойовим досвідом довів, що ми можемо і будемо, наполегливо й впевнено, робити все для того, аби вигнати ворога з української землі, аби українці забули, що таке війна, пишалися своєю Батьківщиною та її армією», – розповів військовий.

Привітав особовий склад свого підрозділу, який зайняв, за підсумками бойової підготовки та військової дисципліни, друге місце, і командир танкового батальйону 14-ої бригади. Він також вручив грамоти, оголосив подяки. До слова, командир 3-ої роти танкового батальйону був нагороджений грамотою Президента України Петра Порошенка.

Залишити відповідь