Нововолинськ: шахтарям виплатять борг із зарплат

Кабінет мністрів України ухвалив розпорядження про направлення у листопаді 8,5 мільйонів гривень на погашення заборгованості шахтарям Нововолинської шахти № 10.

Таке рішення було ухвалене сьогодні на засіданні Уряду, – повідомляє ІА «Українські національні новини».

За словами міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика, вони вирішили змінити кошторисні призначення, оскільки є заборгованість працівникам 10 шахти. Йдеться про те, що із 41 мільйона гривень, призначених на грудень, частину виділять у листопаді.

«Ми хочемо змінити кошторисні призначення. Кошти для цього в нас є в розмірі 41 млн грн, але вони призначені на грудень. Тому необхідно провести затвердження проекту коригування даного проекту. І прохання до Мінфіну: ці 8,5 млн грн виділити в листопаді», — сказав міністр.

Раніше міністерство енергетики і вугільної промисловості повідомило, що Уряд вирішує питання про затвердження скоригованого проекту будівництва шахти  №10 «Нововолинська».

Це дозволить фінансувати, розрахуватися за виконаний обсяг робіт, погасити заборгованість із заробітної плати і знизити соціальну напругу.

Нагадаємо, у Нововолинську, 7 листопада, 300 працівників державної шахти №10 оголосили безстрокове голодування. За їхніми словами, голодування розпочали через борги із зарплати, яку не виплачують з серпня місяця поточного року.

Залишити відповідь