Мене почали чорти брати, – мер Володимира про ремонт дороги

Фірмі «Аміла», яка неякісно поклала асфальт у Володимирі-Волинському, заборонили працювати далі.

Про це інформує БУГ.

Таку інформацію повідомив міський голова Володимира-Волинського Петро Саганюк на брифінгу 8 листопада.

Відповідне рішення є результатом численних звернень в різні структуру обласного та державного значення.

За словами мера, 7 листопада на обласному рівні була зібрана нарада та вирішено, що для проведення ремонтних робіт підрядна компаія «Аміла» візьме субпідрядника який вкладатиме асфальтне покриття.

«Я в суботу зранку проїхався подивився, то мене почали «чорти брати». Знайшов керівництво «Аміли», знайшов губернатора, переговорив з Ігорем Володимировичем (Гузем – ред.). Ми підняли все, що можна.

Вчора я також мав розмову з губернатором, з Ігорем Гузем, ми наробили «тарараму» такого, що лист пішов в Укравтодор у Київ, до губернатора, до нардепа офіційний тож відправили. І вчора в області було засідання в ОДА. Десь після 20-ї години звонить мені Іван Мирка (начальник департаменту інфраструктури області), що прийнято рішення про заборону «Амілі» класти асфальт, а зобов’язали взяти субпідрядчика, який зможе якісно положити асфальт», – зазначив Петро Саганюк.

Також мер додав, що субпідрядну організацією може стати «Магістраль» із Луцька, або ж із Ковеля. Протягом двох днів мають визначити субпідрядника та продовжуватимуть ремонт вулиці Ковельської.

Нагадаємо, що по завершенню ремонту двох відрізків однієї з основних вулиць Володимира-Волинського, жителі міста розкритикували ремонтні роботи.

Залишити відповідь