Сім’я голови Луцької райдержадміністрації – земельні «магнати»

Голова Луцької районної адміністрації Ігор Ярмольський оприлюднив свою декларацію, в якій вказав 16 земельних ділянок у селах Княгининок (ред. – колишні Маяки), Зміїнець, Боратин Луцького району, а також землі у селі Романів Рожищенського району.

Серед задекларованих об’єктів нерухомості у чиновника, який до 2015 року обіймав посаду Маяківського сільського голови, найбільше землі та житла саме на території цієї сільради, – повідомляє Район.Рожище.

У декларації Ігор Ярмольський вказав, що має 4 земельні ділянки у селі Княгининок загальною площею 9 576 метрів квадратних, 1 ділянку у селі Зміїнець площею 1 936 метрів квадратних. Цікаво, що право власності на всі ці об’єкти нерухомості голова РДА набув в один день – 30 січня 2008 року.

Ігор Ярмольський володіє землею не лише у Луцькому районі. Він має 6 земельних ділянок у селі Романів Рожищенського району загальною площею 44 764 квадратних метри (4,4 гектари).Зареєстрована ця земля також в один день – 1 листопада 2013 року.

Та на цьому перелік нерухомого майна, яким володіє чиновник, не закінчується. У його власності квартира у Луцьку площею 33, 79 квадратних метрів, зареєстрована 5 грудня 2014 року.

Земельною магнаткою можна назвати і дружину голови РДА Наталію Ярмольську. Щоправда у неї менше ділянок, ніж у чоловіка, проте є машина та будинок.

Наталія Ярмольська 5 лютого 2008 року стала власницею чотирьох земельних ділянок у селі Зміїнець загальною площею 7 769 метрів квадратних. Також вона володіє землею у Боратині площею 1 200 метрів квадратних. Дата набуття права: 23 жовтня 2008.

Житловий будинок у селі Зміїнець площею 276,70 м2 та «літня кухня-баня-гараж» площею 106,60 м2 також належить Наталії Ярмольській, «родинне гніздо» вона зареєструвала 22 лютого 2007 року.

Чиновницька сім’я користується автомобілем «Тойота Кемрі» 2007 року, яку Наталія Ярмольська придбала 27 лютого 2008 року.

Крім того, голова Луцької РДА зареєстрував корпоративні права у Милушівському споживчому товаристві вартістю у грошовому вираженні 1 000 гривень.

За минулий рік Ігор Ярмольський, працюючи із січня 2015 року на посаді голови райдержадміністрації, заробив 69 889 тисяч гривень (близько 5,8 тисяч гривень в місяць), дружина Наталія працюючи у відділі освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту Луцької РДА отримала 53 867 гривень (близько 4,4 тисячі гривень у місяць).

Із задекларованих заощаджень у Ігоря Ярмольського лише скромних 6 775 гривень на рахунку ПАТ «Державний ощадний банк України».

Чиновник не вказав жодної інформації в пунктах об’єкти незавершеного будівництва, цінне рухоме майно (крім транспортних засобів), цінні папери, нематеріальні активи, юридичні особи, кінцевими бенефіціарним власником яких є суб’єкт декларування або члени його сім’ї, фінансові зобов’язання, видатки та правочини суб’єкта декларування, робота за сумісництвом суб’єкта декларування, членство суб’єкта декларування в організаціях та їх органах.

1_iarmolskii

 

Залишити відповідь