Гунчик задекларував свій дохід

Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик задекларував свій дохід у понад 1,5 мільйона гривень.

Про це інформує ВолиньPost.

Таку інформацію губернатор оприлюднив, заповнивши електронну декларацію. До слова, на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції у результаті пошуку видає дві його декларації про доходи, тотожні за змістом.

У декларації посадовця є нерухомість, зокрема, квартира в Луцьку площею 80,7 квадратних метра, дачний будинок у Ківерцівському районі на 49 квадратів та три земельні ділянки (одна – у селі Лище Луцького району, дві – у селі Сапогове Ківерцівського району).

Також Гунчик задекларував два об’єкти незавершеного будівництва. Мова йде про житлові будинки у селі Копачівка Рожищенського району та у селі Лище Луцького району. Площа – 688,19 квадратних метра і 173,2 квадратних метра відповідно.

В електронній декларації голови Волинської ОДА – три автомобілі. Це «ВАЗ 21083» 1990 року випуску, «Тойота Ленд Крузер» 2003 року випуску та «Лексус ЛІКС 570» 2008 року випуску.

Також Гунчик володіє акціями ПАТ «Автомобільна компанія Богдан Моторс».

Дохід голови ОДА торік становив понад 1,64 мільйона гривень. Із них зарплата – тільки 96 тисяч гривень. Понад півтора мільйона Гунчик заробив як проценти від «Приватбанку».

У «Приватбанку» волинський губернатор зберігає майже 14,2 мільйона гривень. Також чималі накопичення у нього – готівкою. Зокрема 4,5 мільйона гривень, 150 тисяч доларів та 30 тисяч євро.

У 2015 році Володимир Гунчик отримав два кредити загальним обсягом 47 тисяч гривень.

Залишити відповідь