Володимир: тендер на дободову центру зайнятості виграла фірма, у штаті якої – 10 людей

Міський голова Володимира-Волинського обурений результатами конкурсу по добудові приміщення Центру зайнятості, у якому перемогло луцьке підприємство «Гідротехмонтаж» із штатом у 10 осіб, – інформує БУГ.

Про це він розповів на засіданні міськвиконкому, 20-го жовтня.

«Ігор Гузь допоміг нам отримати ці кошти. Ми за них два роки «воювали», щоб виділили. 18-го жовтня відбувся другий тендер. Я особисто був кілька разів у Віктора Чорнухи вговорював його взяти участь в тендері. Я не можу зрозуміти керівника Обласної служби зайнятості… Виграє тендер, 18-го числа, фірма в штаті якої 10 чоловік… І освоїти 6,3 мільйони гривень за два місяці… Ну як от з ними працювати?» – зазначив посадовець.

На добудову Центру із державного бюджету виділили субвенцію у розмірі 6,3 мільйони гривень. Термін для виконання робіт становить 2 місяці.

«Я й губернатору говорив… На мій хлопський розум, треба ставити такі умови на тендер щоб видно було, що фірма платить податки, що має базу, що має техніку, що має виконані роботи… А так маєш і думаєш як освоїти кошти», – пояснив міський голова.

Нагадаємо, що 26 серпня відбувся перший тендер, на який жодна підрядна організація не подала заявки. На виконання робіт підрядна організація має лише 2 місяці, адже з першого січня всі неосвоєні кошти із субвенцій повернуться в державний бюджет.

Залишити відповідь