Волинь: на добудову дитсадка не вистачило 1,5 мільйона

У Волинській облдержадміністрації стартував процес обговорення ступеню готовності об’єктів капітального будівництва, які мають здати цього року.

Про це повідомляє Інформаційне агентство Волинські новини.

Сьогодні, 18 жовтня, обговорювали об’єкти, які належать до округу № 19 (Володимир-Волинський, Іваничівський, Любомльський, Шацький райони та місто Нововолинськ).

Начальник управління капітального будівництва Волинської ОДА Лілія Павлова повідомила, що на 6 об’єктів цього округу передбачили 10,9 мільйона, з них 8 мільйонів – державного фонду регіонального розвитку. На сьогодні вже виділили 6,5 мільйона гривень, але освоїли лише 5,4.

Так, 1,072 мільйона запланували на реконструкцію дитсадка у селі Зоря Вололодимир-Волинського району, проте наразі освоїли лише 310 тисяч гривень. Натомість у районній раді переконують: до кінця року кошти освоять повністю.

Практично усі виділені кошти освоєні на реконструкцію школи в селі Бубнів Володимир-Волинського району. Також завершується реконструкція школи в місті Устилуг (кошторисна вартість – 1,79 мільйона гривень, з яких 17 тисяч зекономили). На стадії завершення – реконструкція будинку культури села Зимне (кошторисна вартість 763 тисячі). Вже цього року завершать об’єкт у Любомльсьому районі.

Але є в окрузі й проблеми: йдеться про садочок в селі Старосілля Іваничівського району. Зі слів Лілії Павлової, проектно-кошторисну документацію, яку надала сільська рада, довелося коригувати цього року, оскільки в ПКД не врахували роботи по покрівлі, опалення, котельні, зовнішні мережі, каналізацію, благоустрій, обладнання.

З’ясувалося, що на об’єкт не вистачає 1,5 мільйона гривень, а він має бути зданий цього року. Інакше – садочок може перетворитися на довгобуд, адже держбюджет наступного року грошей не дасть. Нині по цьому об’єкту освоїли лише 800 тисяч гривень.

У райраді кажуть, що з ними щодо цього об’єкту ніхто не радився, тож запропонували свій варінт вирішення пролеми – здати половину об’єкту. А на решту буцімто наступного року кошти «знайдуть». На це голова ОДА Володимир Гунчик порадив все-таки шукати кошти, аби завершити об’єкт цьогоріч, щоб він не став довгобудом.

Залишити відповідь