Луцьк: запчастини з «металобрухту» хочуть передати 14-ій бригаді

Депутати Луцької міської ради пропонують передати стару техніку «Луцькспецкомунтрансу» на передову.

Про це інформує Район. Луцьк.

Таку пропозицію озвучили на засіданні комісії з питань комунального майна та приватизації у вівторок, 18 жовтня.

Нагадаємо, що комунальне підприємство «Луцькспецкомунтранс» хоче здати на металобрухт сім одиниць техніки. У ряди «списаних» потрапили п’ять сміттєвозів, один «УАЗ», автобус ГАЗ та причеп.

Начальник відділу управління майном Луцької міської ради Алла Грабко розповіла, що в окремих автомобілях є вузли, які можна ще використовувати. Відтак, їх хочуть демонтувати та використовувати для ремонту, все інше – здати на металолом.

Проте депутати зауважили, що працюючі деталі можуть знадобитися у зоні АТО. Депутат Юрій Безпятко запропонував передати їх для потреб 14-ї окремої механізованої бригади. Він зауважив, що згідно рішення спеціалістів УАЗ має мотор та мости у досить непоганому стані.

Проте, оскільки передати комунальну власність волонтерам не можна через відсутність законодавчої бази, потрібно чекати дозволу Міністерства оборони, аби віддати техніку у власність держави. Відтак депутати вирішили виключити УАЗ з переліку об’єктів, які підлягають списанню.

Якщо керівництво 14-ї бригади вирішить, що техніка від автомобіля знадобиться, то її передадуть на баланс Міністерства оборони. В іншому випадку працюючі вузли залишаться у «Луцькспецкомунтрансі».

 

Залишити відповідь