Луцьк: приміщення у старому місті не хочуть продавати підприємцю

Орендар нежитлового приміщення на вулиці Караїмській вдруге намагається включити його до переліку об’єктів, що підлягають приватизації шляхом викупу.

Про це повідомляє Інформаційне агентство Волинські новини.

Так, начальник відділу управління майном комунальної власності Алла Грабко під час засідання постійної комісії міськради з питань комунального майна та приватизації 18 жовтня розповіла, що приміщення, площею 71 метр квадратний, на вулиці Караїмській, 7, депутати обстежували двічі. 27 вересня заявник повторно звернувся з проханням винести питання на розгляд сесії.

Підприємець Кальний О.В. орендує нежитлове приміщення з 2 квітня 2014 року, сплачуючи щомісяця орендну плату у сумі 1158 гривень. Орендар здійснив ремонтні роботи приміщення на суму 12 491 гривня (вставивши двері та вікно). З часу ремонту змін не відбулося, бо, зі слів Алли Грабко, будинок руйнується. В одноповерховому будинку раніше розміщувалися три квартири, нині дві з них виселені і приміщення переведене у нежитлове, проте в одній квартирі досі є мешканці. Приміщення, яке пропонують дозволити викупити, не має місць спільного користування з квартирою. Окрім цього, підприємець повідомляє про готовність відремонтувати сусідню квартиру за власні кошти.

Взявши до уваги всі деталі справи, члени комісії усе ж не рекомендували підтримувати проект рішення.

Залишити відповідь