Лучани вимагають переселити квіткарів на нове місце

Мешканці будинку, які живуть біля квіткового павільйону, просять перенести ринок.

Про це інформує Район. Луцьк.

Натомість біля ЦУМу облаштували нове місце для продажу квітів, на якому зможуть торгувати лише шість підприємців. До міськради вкотре надійшла скарга від жителів, які просять перенести квітковий ринок від їхнього будинку.

Через це, а також у зв’язку із завершенням будівництва нового павільйону, у вівторок, 18 жовтня, на місце прибула секретар міської ради Юлія Вусенко, щоб пояснити квіткарям, що місце для торгівлі їм виділили тимчасово і так чи інакше постане питання про його перенесення. Вона зауважила, що продавцям пропонували альтернативні місця для торгівлі, втім, вони відмовилися.

Наразі біля Центрального універмагу уже спорудили новий павільйон, у якому зможуть торгувати шість зареєстрованих підприємців. Натомість квіткарі таку пропозицію відкидають, адже їм повідомили, що у такому разі за оренду потрібно буде заплатити 12 тисяч гривень.

«Де ми візьмемо такі кошти? Це дуже багато для нас. Тим більше, що ті всі місця уже куплені. Ми готові платити за оренду і тут, узаконити це місце торгівлі і привести до ладу територію», – розповідає одна із продавців.

На що Юлія Вусенко нагадала, що тимчасове місце для продажу квітів розпорядженням міського голови надали на час ремонту ЦУМу. Крім того, коли павільйон перенесли з тротуару до житлових будинків, місцеві мешканці почали скаржитися на «квіткових сусідів».

«Я тут живу і хочу, щоб у мене теж був свій двір, куди можна вийти з дитиною погуляти», – нарікає мешканка будинку на проспекті Волі, 3.

Скаржаться жителі і на квіткові відходи, які забивають зливову каналізацію. Тож продавцям пропонуватимуть або приставати на пропозиції міськради щодо перенесення, або «переселятися» на павільйон до ЦУМу, або ж шукати кожному продавцю самостійно місце для торгівлі.

Залишити відповідь