Ковель: атошника засудили за вбивство умовно

Ковельчанина засудили до 5 років в’язниці з трирічним іспитовим строком через вбивство з необережності.

Про це інформує ВолиньPost.

Трагедія сталася у липні. Тоді учасник АТО йшов вулицею та раптово знепритомнів, а коли прийшов до тями, то зрозумів, що перебуває в невідомій квартирі. В помешканні побачив компанію чоловіків, які розпивали алкогольні напої, та помітив, що зникла його сумка.

Коли ж він почав з’ясовувати, де його речі, то почув, що отримає їх лише за «могорич». Він погодився, пішов у магазин, де придбав спиртне та продукти. Однак, навіть після цього захмелілий господар квартири не хотів повертати викрадену сумку або хоча б документи, які були в ній.

Тоді розлючений боєць почав гамселити п’яного. Він завдав кривднику всього 4 удари, однак вони настільки сильними, що після бійки чоловіка госпіталізували одразу до реанімаційного відділення Ковельської райлікарні.

Через кілька днів постраждалий помер, а проти дебошира відкрили кримінальне провадження.

В суді він повністю визнав свою вину та переконував, що він не хотів смерті постраждалого. Та додав, що всі витрати, пов’язані з його похованням, взяв на себе.

Під час судового розгляду справи надійшло кілька заяв від сусідів обвинуваченого та його бойових побратимів, з якими він разом брав участь у бойових діях в зоні АТО. Усі ці люди поручились за підсудного та просили суворо його не карати.

Відтак, Ковельський міськрайонний суд призначив обвинуваченому покарання у виді 5 років позбавлення волі, однак з трирічним іспитовим строком.

Залишити відповідь