Відомо, хто очолить партію Білецького на Волині

У Києві відбувся перший з’їзд політичної партії «Національний Корпус», яку утворили на основі азовсього руху. Партію очолив нардеп Андрій Білецький, волинською обласною партійною організацією керуватиме екс-боєць полку «Азов» Андрій Д’яченко.

Про це стало відомо 14 жовтня.

Д’яченко розповів, що демобілізувався лише 1 вересня, а тому тепер може бути членом партії. «На зборах хлопці одноголосно довірили мені почесне право бути головою осередку. На Волині зараз є 16 людей, які увійшли до складу партійного осередку, та близько сорока прихильників, які поки не увійшли до її лав», ‒ додав політик.

Щодо офісу новоствореної партії на Волині, то поки це питання не вирішене, адже Цивільний корпус продовжуватиме свою діяльність і надалі використовуватиме приміщення. Проте, за словами Д’яченка, у разі необхідності його можна буде знайти там.

Щодо планів партії, то її мета – реалізація політичної програми та у перспективі ‒ боротьба за владу. «Це не означає, що ми через два тижні будемо балотуватися чи вимагати виборів. Ми розбудовуватимемо мережу та готуватимемося до місцевих виборів», ‒ зазначив очільник осередку.

На Волині Цивільний Корпус має потужні представництва у Ковелі, Володимирі-Волинському та Нововолинську, є ініціативні групи у Любешівському та Рожищенському районах. Саме на основі активістів Цивільного корпусу, які побажали бачити себе у політичній площині, будуть створювати політичні осередки.

Водночас деякі активісти в подальшому вибрали формат роботи у громадській організації, тож цивільний корпус продовжить діяти.

Заступником Д’яченка по партії стане очільник Цивільного корпусу «Азов. Волинь» Олександр Дмитрук.

Під час зʼїзду партії у Києві були присутні 13 делегатів із Волині. Шляхом голосування обрали голову партії та його заступників:першим заступником став Назарій Кравченко, заступником – Микола Кравченко.

4 коментарі

 1. Лучанин сказав:

  Хлопці з Азова добре себе зарекомендували у ролі громадської організації, побачимо, як буде з партією. Наснаги Вам, хлопці

 2. за справедливість Маневичі сказав:

  Робіть добро,боріться за справедливість і удача буде ваша,а ми Вам до поможем.
  Хлопці удачі ,здоров;я, терпіння і усе Вас получиться.

 3. Вася сказав:

  Ближче до виборів Ігор Гузь буде у цій партії

 4. Хаха сказав:

  Білецький став нардепом від Народного фронту , він на повідку в авакова. Невже буде кусати руку, що кидає йому кістку?

Залишити відповідь