Ківерці: біля пляжу – «кривава річка»

Стічний рів у Ківерцях, розташований на окраїні міста, наповнився водою яскраво червоного кольору та віддає різким неприємним запахом. Місцеві жителі кажуть, що до рову зливають відходи з виробництва, а мер міста закриває на це очі.

Про це повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини.

Занепокоєні місцеві жителі кажуть, що проблема зі зливом у рів нечистот існує давно, проте 11 жовтня вода у ньому стала червоного кольору, а запах – нестерпним. Місцеві мешканці стали бити на сполох.

Так, користувач мережі Фейсбук Віталій розмістив на своїй сторінці інформацію про екологічний прецедент у Ківерцях. Як пізніше він прокоментував ситуацію журналістам, вода у рові стала «кривавого кольору» в один день.

«Цією дорогою я щодня їжджу на роботу, як тільки вода у рові змінила колір, я одразу це помітив. Підійшов, аби роздивитись, і жахнувся від нестерпного смороду», – розповідає Віталій.

Журналісти, які працювали на місці подій, переконалися у скаргах місцевих жителів на власні очі.

Неприємний запах відчувається вже на трасі. Яскраво-багряний потік невідомої речовини витікає зі стічної труби прямо у воду, що тече ровом. Рів, який проходить під трасою, вимиває нечистоти далі у ліс.

А з іншого боку на відстані кілька десятків метрів знаходиться міський пляж озера “Молодіжне” та житлові будинки.

Місцева жителька Тетяна, хата якої знаходиться неподалік міського стічного рову, розповідає, що з проблемою неприємного запаху з того рову знайомі ківерчани дуже давно. Жінка каже, що вони з сусідами неодноразово писали звернення до мера міста Ківерці Володимира Жгутова, проте – жодної реакції.

«Взимку ще куди не йшло, воно там замерзає, а літом такий сморід від того рову, що неможливо вікна у хаті відкрити. А там же поруч озеро «Молодіжне» і парк відпочинку. Наші діти там бігають, граються, купаються», – розповідає Тетяна.

Люди кажуть, що туди стікаються нечистоти з усіх Ківерець, але особливо не приємний запах буває тоді, коли місцеві підприємства позбуваються виробничих відходів. Ківерчани переконані, що мер знає про проблему, бо почалася вона саме за його каденції.

Своєю чергою, Володимир Жгутов, який очолює місто вже десять років, відмовляється коментувати ситуацію.

Залишити відповідь