Патрульні поліцейські розказали дітям, чим небезпечна дорога

Учні шести шкіл Луцького району дізнавалися, як правильно перейти дорогу та не потрапити під колеса автомобілів.

Аби зменшити кількість нещасних випадків серед дітей та вберегти здоров’я підростаючого покоління, патрульна поліція спільно з благодійним фондом «Від серця до серця» влаштували навчання для учнів початкових класів, – інформує Район.Луцьк.

Організатори розповідають, що школи обирали зважаючи на їх близьке розташування до доріг з великим транспортним потоком. Саме там дітям необхідно бути вкрай обачними та мати при собі елементарні засоби безпеки. Відтак, за два дні поліцейський патруль побував у шести селах Луцького району – Боратині, Маяках, Боголюбах, Баєві, Гіркій Полонці та у Заборолі.

Як зробити, аби «зебра» і світлофор стали «друзями» під час перетину вулиць та як перейти дорогу, коли дорожня розмітка відсутня, розповідав головний шкільний офіцер патрульної поліції Володимир Галишин.

Варто зауважити, що для того, аби нові знання з часом не забувалися усі діти отримали спеціальні буклети. Розкривши їх діти матимуть змогу пригадати правила переходу вулиць та їзди на велосипеді.

Крім того, учням роздали світловідбиваючі наліпки, які у темну пору доби допоможуть водієві завчасно помітити пішохода на дорозі. Координатор акції Наталя Савчук продемонструвала відеоролик, де розповіли, як найкраще розмістити наліпку, аби вона була ефективною.

Дівчина говорить, що мета акції – вберегти якомога більше дітей від травмувань та нещасних випадків. І зазначає, що подібні заходи будуть проводити і надалі.

 

 

Залишити відповідь