Луцьк: власники гаражів оскаржать рішення про штраф

У Луцьку мешканці вулиці Гірна 2, 2а планують оскаржити рішення адміністративної комісії, яка зобов’язала їх сплатити штраф за нібито самовільне встановлення гаражів.

Із скаргою власники гаражів звернуться до виконавчого комітету міської ради, – повідомляють активісти «Народного контролю».

Зустрічі мешканців вулиці із активістами відбулася у п’ятницю, 7 жовтня.

«Ваші представники і ми пояснювали на адмінкомісії, що не можна штрафувати, адже це нонсенс. Інша справа, коли біля будинку хтось поставив собі гараж, а інша ситуація – коли це по факту вже є гаражний кооператив, хоча він ще і не оформлений. Чиновники цей факт свідомо проігнорували», – звернувся до мешканців активіст «Народного контролю» Михайло Шелеп.

До слова, на вулиці Гірна – майже 100 металевих гаражів, які встановили за погодженням військової частини, яка колись знаходилася поруч.

Тож Михайло Шелеп закликав людей і надалі відстоювати свої права. Він повідомив мешканцям, що звернувся до юриста, який допоміг написати скаргу на виконком. «Якщо ви не оскаржите рішення, це означає, що ви погоджуєтеся, що самовільно встановлювали гараж», – зазначив активіст. Власники гаражів підтримали пропозицію «Народного контролю».

Зазначимо, що 7 жовтня виконавчий комітет скасував рішення адміністративної комісії про застосування штрафу щодо власниці металевого гаражу. Утім справу передадуть на повторне на засідання адмінкомісії.

Нагадаємо, місяць тому чиновники міської ради обіцяли людям вирішити проблему, щоб не демонтувати будівлі. Тоді домовилися, що усі власники гаражів у цих дворах мають віднести у департамент муніципальної поліції документи про місце проживання та право власності на гаражі, але коли люди прийшли – їм вручили протоколи про адмінпорушення та викликали на адмінкомісію міської ради.

1 коментар

  1. ІРА сказав:

    А куди поділись попередні коментарі?

Залишити відповідь