Відома актриса навчала лучан красиво говорити та правильно розслаблятися

У Луцьку під час фестивалю «Задзеркалля» актриса озвучення Ганна Левченко розповіла, як у трошки більше ніж 18-ть знову стала студенткою, чому тиша не менш важлива, ніж слова та навчала розмовляти правильно.

Майстер-клас «Академія голосу» відбувся 8 жовтня у рамках першого фестивалю анімації «Задзеркалля», який організовувала анімаційна студія «Імаго».

На майстер-клас від актриси, голосом якої розмовляли герої українських версій мульсеріалів «Сімпсони», «Король Лев», «Футурама», «Південний парк», «Покемони»тощо зібралося чимало охочих. Атмостефа у антикафе «Innerspace», де й відбувався майсиер-клас була теплою та майже сімейною, адже дехто прийшов повправлятися «голосовій» майстерні цілими родинами.

Перед початком власне виступу глядачі переглянули фільм про Анну Лев. З екрану актриса легко і весело розповідала про любов до садівництва та те, як знову стала студенткою. Наприкінці фільму у залі з‘явилася й головна героїня та взялася до роботи.

Перед тим, як розпочати вправи із техніки мовлення, актриса розповіла, що спочатку було не слово, а… тиша.

«Потім було взяте дихання і тільки потім було сказане слово», – жартувала актриса. Аби побачити, що відбувається навколо, вона порадила принаймні тиджень помовчати. Лев розповіла про важливість пауз та дихання і разом із слухачами перейшла до практичних вправ.

Усі охоче розминали язики, повторюючи фрази, протяжно вимовляючи «рррр» та тренуючи фразу «мімозу мила мамі купила». Декого із присутніх актриса вчила «розслаблятися» правильно, що викликло у глядачів чимало позитивних емоцій.

Далі Лев розповіла про акторське дихання та навчила непомітно «брати дихання, аби мати змогу розділяти його на якомога більшу фразу. Всі голосно сопіли та вдихали-видихали разом із тренером, аби швидко перейняти методику. Ті, кому вдалося, були помітно задоволені.

Після ще декількох секретів Анна Лев прочитала вірш та запропонувала слухачам спробувати й себе у ролі оратора. Після прочитання уривка з «Аліси в країні чудес», Анна Лев дала останню на сьогодні професійну пораду: аби вас почули, дочекайтеся тиші.

Наприкінці усі учасники зробили колективне фото, емоційно дякували Лев за чудовий майстер-клас та навперебій брали автографи.

Залишити відповідь