Київ: відбувся молебень за всіма загиблими за Незалежність

У Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні провели молебень зі вшанування пам’яті всіх загиблих за Незалежність України.

У ньому взяли участь родини 75-ти Героїв, які приїхали з різних куточків України. Також до них приєдналися учасники Революції Гідності, – повідомляє “5 канал”.

Загиблих вшанували хвилиною мовчання та поклали до пам’ятних знаків квіти. Почесну варту в центрі столиці несли кадети Київського професійного коледжу.

Ігор Гурик, батько Героя Небесної Сотні каже: “Важко, той біль взагалі не проходить.  Коли сказали, що час лікує, це неправда. Зараз вже одна єдина проблема – це слідство і розслідування ну і звичайно ж вшанування пам’яті. Треба продовжувати далі популяризувати самих Героїв Небесної Сотні. В першу чергу, це є приклад для майбутніх поколінь.

“Знівельовано тим, що на Сході відбуваються події сумнозвісні і тому зараз, може, не так як би мало б бути, воно вшановується. Але ми намагаємося трошки помагати. Працюємо в цьому напрямку”, – наголосив батько Героя Небесної Сотні Володимир Голоднюк.

Після заходу рідні Героїв Небесної Сотні вирушили до столичної адміністрації, щоб обговорити нагальні питання. Передовсім, вони стосуються доведення провини тих, хто причетний до розстрілу мітингувальників.

Залишити відповідь