Посаду Президента варто ліквідувати або обмежити, – Палиця

В Україні потрібно ліквідувати посаду Президента або обмежити його повноваження.

Про це заявив голова Волинської обласної ради, член президії політради партії “УКРОП” Ігор Палиця в ефірі ток-шоу “Протилежний погляд LIVE”.

“Вважаю, що ця посада нічого гарного і правильного нашій країні не принесе. Це ми бачимо і за результатами Мінських угод, і за міжнародними домовленостями, коли авторитарна людина одноосібно може ухвалювати рішення і ні перед ким не звітувати в той час, коли Верховна Рада нічого не розуміє”, – сказав він.

“Тому Президента слід або істотно обмежити в повноваженнях, як у Німеччині чи Ізраїлі, або ж ліквідувати цю посаду, щоб, зокрема, парламент, який відповідає перед кожною людиною, ухвалював рішення, кого обрати прем’єр-міністром, який і буде керувати країною. Тоді ніхто не буде боротися за дострокові вибори “, – додав посадовець.

“Україна повинна мати парламентсько-президентську структуру правління. Але парламентська – з жирної великої літери, а не так, як сьогодні, коли Президент впливає на призначення Кабінету Міністрів. Неважливо, це Петро Олексійович або хтось інший: ми не повинні залежати від одного людини”, – додав голова облради.

Залишити відповідь