Місця для парковки біля візового центру нема, – мер Луцька

Біля візового центру, який недавно перенесли з вулиці Рівненської на вулицю Кривий Вал, виникла проблема – відсутність місця для паркування. Проте луцький міський голова Микола Романюк каже, що у центрі немає фізичної можливості для зведення парковки, тому поки шляхи вирішення шукають.

Про це він розповів у коментарі ВАРу.

За словами мера, парковки там просто немає де зробити. «Цей візовий центр – як грім з ясного неба», – зазначив Романюк.

За його словами, перенесення центру стало «навпівнесподіванкою» для мерії. «Цей візовий центр буде створювати нам певні проблеми. А парковку де? У нас у центрі немає де зробити», – каже Романюк.

Поруч розміщений ЦНАП, та там теж є певні проблеми, коли автомобілі приїжджають на П’ятницьку Гірку; на Театральному майдані ж робити парковку ніхто не буде, адже це місце для відпочинку. За словами мера, рішення стосовно перенесення не зовсім продумане, але «сталося, як сталося».

У центрі зробити парковку немає фізичної можливості. Щоправда, на вулиці Глушець починаючи від Старого ринку і до входу в парк планують зробити парковку на кілька десятків автомобілів, але вона буде розрахована на відвідувачів парку.

«Наразі вирішення проблеми немає і у найближчій перспективі я не бачу вирішення саме у центрі міста»,- підсумував Романюк

2 коментарі

  1. Володимир сказав:

    Ххочеться знати, хто і чому перенесли візовий центр з вулиці Рівненської на вулицю Кривий Вал, кому належить приміщення. куди переселився візовий центр ,хто на цьому буде заробляти ,обгрунтування необхідності переселення. Без міськради там не обійшлось. Хтось має вигоду з цього,

  2. Володимир ще сказав:

    У мене складається враження, що ВАР в своїх публікавціях лише константує якісь проблеми і аж ніяк в причини їх виникнення не вникає і тим більше нічого не розслідує.

Залишити відповідь