Волинські резервісти повернулися із навчань додому

На базі механізованої бригади оперативного командування «Захід» протягом двох тижнів тривали навчальні збори резервістів, на які були залучені й волиняни.

Про це повідомляє Волинський облвійськкомат.

Волиняни вже повернулися додому. З їхніх слів, ці два тижні були досить насиченими та цікавими, хтось зустрів своїх бойових побратимів та підвищив рівень своєї військової майстерності, дехто набув нових знань.

Основний пріоритет був наданий заняттям з тактичної та вогневої підготовки. Навчання з тактики здійснювали на тактико-стройових заняттях, бойових стрільбах відділень, взводів, рот, батальйонів. На заняттях з вогневої підготовки резервісти виконували вправи стрільб зі стрілецької зброї і бойових машин вдень і вночі.

Одним з перших занять в підготовці та залагодженні військовослужбовців призваних з резерву було проведене заняття по заходам безпеки, на декількох навчальних ділянках наочно продемонстровано наслідки порушення заходів безпеки під час повсякденної життєдіяльності. На практичних діях інструктори довели правила поводження зі стрілецькою зброєю, бойовими гранатами, боєприпасами, мінами, вибуховими речовинами, освітлювальними та імітаційними засобами.

Медичні інструктори провели зайняття по наданні першої медичної допомоги. На практиці кожен військовослужбовець спробував свої вміння надати медичну допомогу при кровотечах, вивихах, переломах, непритомності, опіках, обмороженнях.

В місцях стоянки військової техніки інструктори демонстрували на практиці правила безпеки під час обслуговування техніки, поводження з технічними рідинами.

Завершенням навчальних зборів стало проведення бригадних тактичних навчань з бойовою стрільбою, в яких взяли участь підрозділи, екіпажі, які були сформовані по змішаному типу, як із діючих військовослужбовців так і з  резервістів оперативного резерву.

Під час проведення бригадного тактичного навчання було задіяно близько 4000 військовослужбовців та понад 300 одиниць бойової техніки.

В максимально наближених до бойових умовах,  незважаючи на несприятливі погодні умови: туман та сильний дощ, військовослужбовці відпрацювали завдання щодо проведення атаки на противника, бій в оточенні та вихід з нього, відбиття контратак.

Після навчань дехто із них вирішив остаточно пов’язати своє життя зі службою і підписав контракт зі Збройними Силами. Серед них і капітан Олександр Веремійчук, який на час зборів виконував обов’язки  заступника командира танкової роти по роботі з особовим складом. За його словами, він позитивно оцінив, ті якісні зміни які відбулись в Збройних Силах України протягом останніх трьох років і після співбесіди з командуванням батальйону та частини вирішив залишитись на контракт в цій частині.

Залишити відповідь