Ковель: члени банди автоугонщиків дістали 7 років з конфіскацією

До семи років позбавлення волі з конфіскацією майна на Волині засудили усіх трьох членів злочинної групи, яка промишляла автоугонами.

Про це повідомила волинська прокуратура.

Прокуратура області оскаржила в апеляційному порядку й вирок Ковельського міськрайонного суду щодо трьох мешканців села Хотин Рівненської області. Увечері 22 листопада минулого року 18, 19 та 20-річний молодики зустрілися у Ковелі з чоловіком, який продавав авто, нібито для купівлі транспортного засобу.

Запропонувавши господарю автівки проїхатися з ними вулицями міста, почали його душити й погрожувати пістолетом, а тоді бризнули в обличчя сльозогінним газом. Попри це власник автомобіля зумів вирватися і витягнути ключ із замка запалювання. Авто скотилося до відбійника на узбіччі, вдарилося об нього, зазнало механічних ушкоджень та зупинилося.

Зловмисники втекли, але невдовзі їх затримала поліція.

Вини своєї у скоєному молодики не визнали, сказавши, що просто хотіли “пожартувати”.

Вироком суду їм було призначено покарання у виді 7 років позбавлення волі кожному.

Задовольнивши апеляційну скаргу заступника прокурора області, апеляційний суд Волинської області додав до цього покарання ще і конфіскацію майна, належного зловмисникам на праві приватної власності.

Окрім того, засудили і ще одного автоугонщика. Волинянин, раніше двічі судимий, ще 18 квітня цього викрав з двору на вулиці Кравчука у Луцьку автомобіль “Москвич”, заїхав ним у Ковель, де розібрав авто на запчастини. Продати їх він не встиг, адже був затриманий правоохоронцями.

Луцький міськрайонний суд, призначаючи молодику покарання, засудив його до 5 років позбавлення волі зі встановленням трирічного іспитового строку. Проте прокуратура не погодилася з таким рішенням. Апеляційний суд Волинської області задовольнив апеляційну скаргу і призначив зловмиснику покарання у виді трьох років позбавлення волі.

Залишити відповідь