Луцьк: через «комунальні» борги квартири відбиратимуть і надалі

Луцька влада попередила городян, які не платять за комунальні послуги, що вони можуть позбутися своїх квартир.

Про це стало відомо під час засідання міськвиконкому сьогодні, 7 жовтня, – повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини.

Луцький мер Микола Романюк зауважив: борги населення перед ДКП «Луцьктепло» сягає 27 мільйонів гривень. Підприємство, своєю чергою, не має чим розрахуватися за борги перед «Волиньгазом». Напередодні опалювального сезону з міського бюджету мусили виділити 3 мільйони гривень на погашення боргу за транспортування газу. Тому він попередив, що з боржниками продовжать жорсткі методи боротьби.

«Часто власники здають в оренду квартири, а за тепло не платять. А чому пенсіонери шукають останні гроші, щоб заплатити за комуналку. Будуть реалізовувати житло боржників – борги потрібно погашати. Живуть у двокімнатній і не платять – хай міняють на однокімнатну», – підсумував він.

До слова, днями, під час засідання уряду прем’єр Володимир Гройсман заявив, що українців не будуть виселяти з власного житла за борги по житлово-комунальним послугам.

«Я хочу підкреслити, що сьогодні в Україні ніхто, ні в кого через несплату комунальних послуг не забирає квартири. А якщо хтось дозволить собі протягнути свої брудні руки до українських громадян, які живуть у своїх будинках, використовуючи борги за житлово-комунальні послуги, ми цим брудним рукам, як уряд України, дамо, і захистимо кожну українську родину», – переконував глава уряду.

Нагадаємо, у Луцьку продали двокімнатну квартиру, мешканці якої заборгували за комунальні послуги, на організованому виконавчою службою аукціоні, більше, ніж за 400 тисяч гривень.

Як повідомив заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Волинській області Сергій Харченко під час зустрічі з представниками ЗМІ 6 жовтня, боржник, чию квартиру продали, досі не забрав залишків коштів від реалізованого майна. Крім того, боржник досі мешкає у проданій квартирі. З його слів, залишкові кошти можуть перебувати на рахунку виконавчої служби не більше року. Якщо їх не забере власник, вони будуть перераховані у міський бюджет. А виселення вже колишніх власників реалізованої квартири буде згідно з рішенням суду, якщо, звісно, таке рішення буде.

Також Сергій Харченко повідомив, що виконавча служба вже уповноважена реалізувати і земельні ділянки за борги за комунальні послуги, щоправда, не йдеться про землі сільськогосподарського призначення.

1 коментар

  1. Лучанин сказав:

    обовязково харкну романюку в харю при зустрічи

Залишити відповідь