Провал закону, який захищав український культпростір: як голосували волиняни

Верховна Рада відмовилася прийняти законопроект №4303 “стосовно обмеження використання медійної продукції держави-агресора”, який дозволяє російським артистам гастролювати по Україні лише в разі подання ними письмової заяви про засудження окупації території України.

Як пишу видання Тексти.org.ua, за ухвалення за основу законопроекту №4303 проголосували тільки 174 депутати при мінімально необхідних 226.

З-поміж волинян кнопку “За” натиснули Ігор Гузь, Ігор Лапін, Юрій Савчук. Навпроти прізвищ Сергія Мартиняка і Степана Івахіва у протоколі – позначка “Не голосував”, а навпроти Ірини Констанкевич – “Відсутня”.

“Наголошую, що проект розглядався в першому читанні, і кожен депутат міг потім подати поправки, якщо йому не подобалися конкретні норми. І комітет, і автори визнавали, що проект потребує поправок, але є вкрай важливим. Проте згадані лобісти російських гастролерів виступали не проти якихось нюансів проекту, а проти самої його суті“, – пише співкоординатор “Простору Свободи” Тарас Шамайда.

proty-dyskryminatsijnoji-popravky

1 коментар

  1. 127 сказав:

    Не поддержали нашу культуру, наших артистов, наш украинский шариат.

Залишити відповідь