Львівське сміття повезли на Полтавщину

На Решетилівському санкціонованому сміттєзвалищі у Полтавській області розвантажили фури з львівським сміттям.

Про це сказав голова Полтавської облради Олександр Біленький, – інформує УНН.

“Розвантажили сміття на Решетилівському санкціонованому сміттєзвалищі. На жаль, номерні знаки фур не запам’ятали. Місцева влада з вмісту вантажу зрозуміла, що це саме львівське сміття. Водій, мабуть, вирішив зекономити кошти. Ми будемо робити все, щоб наш регіон не перетворився на сміттєвий транзит”, − зазначив Біленький.

За його словами, Львів уклав угоду з Дніпром на вивіз сміття, і якщо водії не довозять сміття за призначенням, правоохоронці повинні вжити заходів, адже за викид сміття передбачена адміністративна відповідальність.

“Я зателефонував заступнику керівника поліції області. І місцева влада в курсі справи. Може, це вже якась система, будемо з’ясовувати”, − сказав Біленький.

Голови Решетилівської РДА Роман Перепелиця розповів: “Ми виявили, що замки на в’їзді до нашого сміттєзвалища були зірвані. Потім побачили сміття. Під час більш детального вивчення виявилось, що там чеки з львівських магазинів. Точну кількість сміття зараз сказати важко, адже ймовірно, що його викидали не лише в нашому районі, а й десь по дорозі”.

Нагадаємо, днем раніше п’ять фур із львівським сміттям стояли нерозвантаженими на погребищенському сміттєзвалищі Вінниччини.

 

Залишити відповідь