«Волиньбаскет» може отримати з бюджету півмільйона

Волинська облрада може виділити професійному баскетбольному клубу «Волиньбаскет» 471,8 тисячі гривень.

Про це йшлося 5 жовтня під час засідання постійної комісії облради з питань бюджету, фінансів та цінової політики, – повідомляє Конкурент.

Представники клубу звернулися до депутатів із проханням підтримати їх у складний момент, наголосивши, що раніше вони фінансувалися коштом покійного Ігоря Єремеєва, який свого часу врятував “Волиньбаскет”.

“З ним ми пов’язували своє майбутнє, проте його трагічна смерть призвела до того, що ми зараз без генерального спонсора та без фінансування”, – сказано у зверненні.

Керівництво команди просить майже півмільйона, які будуть витрачені на проведення зборів, оплату харчування для команди та витрати пов’язані з виїздними турами.

Депутати проявили ініціативу підтримати “Волиньбаскет”, але скептично до цього поставився голова Волинської ОДА Володимир Гунчик. Він вважає, що фінансування професійних спортивних клубів не повинно йти з обласного чи державного бюджету.

“Ви бачили, щоб “Манчестер Юнайтед” отримував гроші з казни Великобританії?” – сказав губернатор.

Все ж депутати підтримали виділення коштів баскетбольному клубу у вигляді єдиного траншу.

2 коментарі

  1. Жорик сказав:

    ухухуху…. це тільки 7-8% від необхіної суми, адже мінімальні бюджети клубів суперліги становлять 5-6 млн. І це не розкіш, а необхідність.

Залишити відповідь