На Волині формують нову військову частину. Запрошують на контракт

Нова військова частина, яка базуватиметься на Волині, запрошує на контракт охочих стати до лав Збройних сил України.

Відповідно до спільного рішення Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України в м. Володимир – Волинському розпочалось формування нової військової частини протиповітряної оборони. У зв’язку з цим, військові комісаріати Волинської області проводять відбір кандидатів на військову службу за контрактом на посади не тільки, солдатського, сержантського а й офіцерського складу, – повідомили в обласному військкомісаріаті.

Зокрема серед посад солдатського та сержантського складу військовій частині необхідні: механіки-водії, водії-електрики, оператори бойової машини, заступники начальника обслуги, командири відділень.

Серед офіцерського складу необхідні: командири взводів, рот, батарей, заступники командира роти з морально-психологічного забезпечення, заступники командира роти з озброєння та інші фахівці.

Інформуємо, що у 2016 році суттєво збільшено розмір грошового забезпе­чення військовослужбовців Збройних Сил України. Так звичайний солдат отримує – від  7000 грн., сержантський склад – від 8000 грн., офіцери – від 9500 грн. щомісяця. Також місцевими районними державними адміністраціями виплачується одноразова допомога в розмірі від 3 до 8 тис. грн. особам, які підписали контракт із Збройними Силами України.

Щодо соціальних гарантій, то військовослужбовці мають право на безкоштовне здобуття вищої освіти без відриву від військової служби, безкоштовне медичне забез­печення, а також санаторно-курортне лікування.

За детальною інформацією просимо звертатися до Вашого районного (міського) військового комісаріату за місцем приписки, або за тел. (0332) 75-03-52, моб.тел. (095) 012-42-15.

Також додаткову інформацію можна дізнатися на КПП військової частини за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська 265.

1 коментар

  1. ну да сказав:

    евросоюз не пролетит

Залишити відповідь