Любешів: були городи селян – стане нова вулиця

У селі Любешівська Воля в Любешівському районі голова місцевої сільради роздала під забудову земельні ділянки, які люди використовували для ведення сільського господарства.

Про це йшлося 5 жовтня під час зустрічі депутатів Волиньради із місцевими мешканцями, – пише ВолиньPost.

Люди розповідають: в їхньому селі – одна вулиця. Сільський голова Світлана Мартинюк вирішила зробити ще одну. Не маючи генплану населеного пункту та детального планування вулиці, жінка проклала вулицю в селі простісінько на людських городах. Кажуть, що це почалося ще рік тому, з того часу ніякої управи на сільську голову знайти не можуть.

“Є земля, яка не приватизоване, але вона людям з діда-прадіда переходила. В нас є архівні довідки. Вона ж знайшла якийсь план села і зробила вулицю по городах”, – розповіла місцева жителька Любов Граневич.

“В кінці вулиці вона в хату ввійшла, перед дверима переорала”, – додає місцевий житель Василь Котисько.

Крім того, люди нарікають, що коли приходили допитуватися в голови про законність її “планів”, жінка показувала якусь картинку, але придивитися до неї селянам не давала.

Нові земельні ділянки на новоствореній вулиці, за словами людей, Світлана Мартинюк роздала депутатам сільської ради.

“Один депутат, другий, третій, четвертий. А собі приватизувала земельну ділянку. На чоловіка приватизовано 25 сотих для ведення особистого господарства, для себе приватизувала 25 сотих для будівництва і 36 сотих для ведення особистого господарства. А всім іншим людям це неможливо зробити, ми зверталися”, – каже Любов Граневич.

Депутати облради пообіцяли створити комісію, яка буде розбиратися із цією проблемою та з’ясує, на яких підставах голова сільради роздала землю.

Залишити відповідь